Silkbau sp. z o.o. została założona w roku 2001 z myślą o realizacjach inwestycji budowlanych. W związku z dynamicznym rozwojem inwestycji mieszkaniowych

Spółka w 2004r. przystąpiła do realizacji swojego pierwszego osiedla mieszkaniowego na terenie Wrocławia. W kolejnych latach, w miarę nabywania doświadczenia pozyskaliśmy kolejne kontrakty na budowę osiedli mieszkaniowych. Dokonaliśmy również gruntownych remontów zabytkowych hoteli w centrum stolicy Dolnego Śląska. Wkrótce potem Spółka wygrała przetarg na budowę budynku wielorodzinnego w Warszawie

 

Rafin to jeden z największych dolnośląskich deweloperów. Zaufanie klientów budujemy od 2000r. W tym czasie oddaliśmy mieszkańcom blisko 1500 mieszkań i apartamentów w atrakcyjnych cenach. Wysoki kapitał zakładowy – 177 mln, zapewnia nam potencjał do rozwoju i pozwala tworzyć właściwe projekty we właściwych miejscach.

W sprzedaży mamy nowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach, w tym na Kępie Mieszczańskiej w ścisłym centrum (Stare Miasto), Wybrzeża Reymonta (Śródmieście), gdzie tworzymy nową dzielnicę dla 2000 mieszkańców. Zrealizowany został kolejny etap Partynice Hous na Krzykach. Najnowszym projektem jest Miasto Ogród na zielonych, prestiżowych Karłowicach.

Spółka od wielu lat bierze udział w modernizacji centrum Wrocławia – remontując i przywracając do dawnej świetności, ale tak aby sprostać współczesnym standardom technicznym i cywilizacyjnym, Historyczne Hotele Wrocławia. Jesteśmy też znaczącym sponsorem i mecenasem kultury oraz sportu. W niedalekiej przyszłości przywrócimy blask Hotelu Grand położonego vis a vis Dworca Głównego PKP we Wrocławiu.

 

ProInrem jest spółką celową należącą do Grupy Kapitałowej Dexpol powołaną do życia w roku 2007.

Przedmiotem jej działalności jest zarządzanie nieruchomościami zarówno mieszkalnymi jak i komercyjnymi.

 

Lilaróż to trzy drogerie stacjonarne we Wrocławiu. Zrodziły się z pasji oraz miłości do piękna. Dla nas piękno oznacza zadbane ciało i harmonię duszy. Znamy tę branżę bardzo dobrze, gdyż ona zawsze była naszą pasją, łączyła się z naszymi zainteresowaniami i hobby, którym są kosmetyki. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości, oryginalne produkty.

Nasze Drogerie, które działają we Wrocławiu na ul. Piłsudskiego 98, Piłsudskiego 66 i ul. Zwycięskiej 9-23 są miejscem przyjaznym klientom, gdzie znajdą profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo w miłej atmosferze.